YeniOto.com - Gizlilik Politikası
Gizlilik Politikası
Gizlilik Politikası

1. www.yenioto.com sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde önlemler alınmış olmakla birlikte, son güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli kişisel bilgisayarındanki korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, www.yenioto.com internet sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

2. Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullacının www.yenioto.com sitesinin çalışmasına engel olacak yada işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, www.yenioto.com, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirime hakkına sahiptir.

3. Bazı durumlarda, şahsınıza özel olmayan bazı bilgiler www.yenioto.com sitesi yoluyla toplanabilir. Bu tip bilgilere örnek olarak: kullanılan browserın türü, işletim sistemi, www.yenioto.com sitesine hangi kanaldan ulaşıldığı gibi bilgiler verilebilir. Bu bilgileri www.yenioto.com ziyaretçilerine daha iyi bir hizmet sunmak için kullanmaktadır.

4. www.yenioto.com internet sitesinde kayıtlı kişisel bilgiler www.yenioto.com ile işbirliği içinde olan kurumlar hariç hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacak ya da ticari amaçla kullanılmayacaktır. www.yenioto.com gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.YeniOto.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, www.yenioto.com sitesinin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

6. Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde sözkonusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

7. yenioto.com, kullanım şartlarının herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, www.yenioto.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.Gizlilik Politikası  |  Kurallar  |  S.S.S.  |  İstatistikler  |  Site Hakkında  |  İletişim © 2007-2011 yenioto.com
yenioto.com'daki araç yorumları ilgili kullanıcıların kişisel görüşünü yansıtmaktadır. Uygun olmayan yorumları İletişim Formu ile bildirebilirsiniz.